Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde sou Tokrové, kteří nemůžou být jen tak zapomenuti v dobrém slova smyslu.Ferdiska - Dobrá vůdkyně.

Za její vlády tok'erský lid jásal.Otheymus Věčný Tokra

Kdo hraje Sg u nějaký ten pátek pamatuje si tohoto hráče i jako admina. V nynější SG je to vůdce Tokrů. Těžko se dá říči o co tomuto vůdci jde. Samozřejmě jako každý správný vůdce a věrný hráč své rasy touží po tom,aby jeho rasa vyhrála věk a byla ta nejlepší. Ale diky jeho smyslu pro fair hru a jeho velké hrdosti a nezlomnosti se mu tento cíl velice ztěžuje. Nejen ze musí často čelit jiným rasám, ale navíc chce vést svoji vlastní rasu do boje čestně a vždy s hrdostí a nezlomností ducha co ruku na srdíčko vždy každý v této hře nedělá. Občané ho moc neznají často takovou tu práci v rase nechává na ministrech a všímá si hlavně mezirasové politiky, málokdy komunikuje, spíše pozoruje své okolí a všímá si lidí na domovské planetě. Nehovoří, ale vidí a velice dobře si vímá a pamatuje. Mnoho hráčů ho nemá rádo právě kvůli jeho neaktivnosti a jeho mlčení a dlouho jim trvá než přijdou na to, kdo vlastně jejich vůdce je.DAI - Zasloužilý nováček

Když napíši nadaný nováček bude to znít jako urážka,ale je to fakt a kompliment. Na konci jednoho věku se zaregistroval a během chviličky ovládal bravurně celou hru a stal se z něj dobrý bojovník. Další věk do rasy nastupoval jako občan a málokdo by si pomyslel že bude figurovat ve vládě. Jenomže vůdce Otheymus viděl právě v tomto hráči svého nástupce a dal ho na post ministra, aby ukázal co v něm je a on nezklamal. V půlce věku dostal možnost stát se vůdcem, rasa ho podržela a on se jím stal a ukázal, že je skvělý diplomat a výborný hráč. By občas velice nejistý a ostýchavý (kdo by nebyl poprvé na tomto postu?) dovedl rasu na konci věku k druhému místu. Celkově by pro každého Tok'ru a rasu jako takovou udělal ve co je v jeho silách.IMI - naše Královna Tok'rů

Ví si se vším rady bez její podpory a dolhledem nad rasou by již Tok'rové několikrát vyhynuli. Bez ní by byli Tok'rové jako Goa'uldi bez Neferet. Vlastně IMI je pro Tok'ry víc než kdo jinej ve vesmíru.
Khalli - veterán, který začátem druhého věku přestoupil k tokrům kde se chvíli zabydloval pak způsobil převrat v době nouzi pomáhal a dělal vše pro dobro rasy.Booo - Bohyně rasy Tokrů stará se o všechno je skvělá diplomatka prostě jí milujeme.Linkas - "Matka všech tok´rů ,postrach pro vyvrhele"

Vlastně se divím že to zbylo až na mně a není tu mnohem dřív.Linkas už sg hraje nějaký ten pátek ,pro rasu dělá co může a vždy má nejcíce planetek.Na tok´ry nedá dopustit a je s nimi v dobrém i ve zlém.Všichni ji máme moc rádi :)