Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trápení Tokrů :

snad i slepý si musí všimnout jak se celé věky Tokrové trápí. Adminský tým každý věk řeší co s nimi, jestli budou příští věk, nebo nebudou. Protože je to dlouhodobě nejslabší rasa ve vesmíru. Jak prohlásil apacer před restartem: "ještě že bude 6 nových ras, to snad nebudou Tokrové poslední". A jeho slova se po měsící tohoto věku plní.

Otázka zní: PROČ?

Stačí se podívat nazpátek a i do současnosti. Začneme současností. Kolik kdo strávil času na SG? Vůdce je šéf, co vede spoustu lidí. A na lidi potřebujete čas. DAI, vůdce Tokrů má druhý nejmenší strávený čas ze všech vůdců na SG. A jeho 14 planet? No, osídlil si 14 planet (zřejmě aby sám sebe trapně nemusel vyhodit do exilu, protože má míň) a tím to asi pro něj končí. Tedy o co jde? DAI na hráče Tokrů prostě nemá čas. Jen si užívá své žluté barvy a toť vše.

Kdyby to bylo snad jednou, pochopím to, ale takhle se to u Tokrů točí snad už čtvrtým věkem.

Kdy tokerský lid otevře trochu oči a zvolí si jiného vůdce, který bude alespoň něco dělat? Snad úplně každý dokáže něco co DAI (& spol: AgentSmith, malda13 ...), tedy nic.

(by Seikos - oznámení adminů)

Po přečtení tohoto článku na OV se vzedmula krev snad každému Tok´rovi který to s rasou myslí vážně.Seik zde obviňuje našeho vůdce DAIe za to ,že jsme opět ve spodní části tabulky.ALE COPAK ZA TO DAI MŮŽE???V minulém věku nás hned na začátku okupovali Goauldi a Ascheni jimž sme museli odevzdat planetky pod vyhružkou zničení a tento věk nám zkazila začátek věku 1. nepovedená war s Gadmeery , poté war s tehdy 1. Jaffy ,pro které jsme byli levný zdroj planetek.

Naše nynější situace: Vyhlásili jsme válku Atanikům (jdem na pomoc Goauldům do nichž se pustili hned 2 silnějšÍ rasy) ,čehož ihned využili Jaffové kteří nám v čele s Feedy bonesem opět vyhlásili válku přičemž nám jejich vádce nadával do různých intimních částí těla - přečíst si můžete ZDE(věřím že si o Jaffech jistě uděláte svůj obrázek).

Shrnutí naší situace:Náš vůdce DAI rezignoval z postu vůdce (reakce na Seikosův článek) a následníkem se stává prozatím mladičký Fritol.Na krku válka se dvěma silnějšími nepříteli.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-(

(MassiveAttack, 10. 12. 2006 17:26)

to je škaredé....všichni se do tokrů navážejí....nejsme špatní!!!náhodou tokrové jsou charakterní osobnosti které byste mohli v celém vesmíru pohledat!můlžu jmenovat skvělé hráče a seznam by byl dlouuuuuuhy...sice nás ted jeden dobrý hráč opustil ale nebylo to nic k tokrum ale k určitemu tokrovi!!!tokrové jsou nej rasa ve vesmíru!!!!VIVA LA TOKRA

konečně

(malda13, 5. 12. 2006 22:08)

konečně po 15 měsících na oznámení Adminů ]:->

prosím toto neberte jako utok na seikose

(kačátko, 1. 12. 2006 22:49)

ale timto jsem chtel zduraznit že stačí jedna nepovedená war na začátku věku a už se to s vámy veze celá věk ,za to že skoro sme posleední mužem samozrejme io znejake casti my ale hlavne sobecké egoistické rasy které utočí jen na slabé rasy jakožto na LEVNÉ PLANETKY a tím se rasa hned odepíše ke spodním příčkám tabulky - podívejte se jak dopadla luicianska aliance nebi Bedrosiani....dekuji za pozornost a je to asi vse ...