Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odesílatel : Správce vztahů
Čas odeslání : 18:59:51 11.12.2006
Předmět : Podepsání smlouvy
Náše rasa uzavřela smlouvu:

Smlouva o neútočení mezi rasou Tok´ra a Reetou

Výpovědní doba: 3 dny

Plné znění smlouvy:
1) Touto smlouvou se obě rasy zavazují k neútočení a nastavení vztahu mír nebo neútočení.2) Smlouva nabývá platnosti po podepsani obema vudci a po zverejneni v systemu smluv.3) Rasa Reetou nesmi smlouvu vypovedet do 5 dnu od podepsani smlouvy.4) Za porušení smlouvy se považuje jakékoli poslání jednotek a to i nebojových.5) Porušení smlouvy se bude trestat následujícím způsobem:a) dobytí planety: 50M Naquadahu a nahrazení ceny všech ztracených jednotek podle tabulek.

b) vyhlášení války: 2Mld. naquadahu, nahrazení ceny všech ztracených jednotek podle tabulek + nahrazeni vsech planet dle bodu a.

c) Dobytí CP: 150M Naquadahu NAQ + navrácení CP + nahrazeni vsech ztrat podle tabulel.

d) pokus o dobyti planety 5M Naquadahu, jine utoky napr partyzansky atd 10M Naquadahu + nahrazeni vsech ztrat podle tabulek.

e) jine poruseni smlouvy 1Mld. NaquadahuCeny jsou v měně rasy Tokra.Naroky na reparace, u utoku starsich jak 24 hodin, propadaji.(neplati u CP). Agresor je povinen zaplatit veskere reparace do 36 hodin od poruseni smlouvy.6) Smlouva musí být vypovězena na VIP, o coz se postara system smluv.7) Smlouva platí i po změně vůdců.8) Vypovedni lhuta 3 dnu.9) Poruseni smlouvy je nepripuste, kdo se ji opovazi porusit, bude povazovan za vyvrhela, necestneho hrace a dostane ostudu. Vudce se zavazuje k cestnemu dodrzeni smlouvy podle vyse zminemych podminek.10) Rasa Reetou zaplati financni odskodneni rase Tokra 400M naquadahu v mene rasy Reetou, do 10 minut od podepsani smlouvy.11) Rasa Reetou nevypovi smlouvu rase Tokra, pokud rasa Tokra bude ve valce s nejakou jinou rasou, ci se na valku bude pripravovat ( pobezi jim vypovedni lhuta za ucelem valky. )